Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs


Tiesnešu nozīmējumi DECEMBRIS (atjaunots 11.12.)


Šīs nedēļas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2018-12-13, 19:30 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz Celtnieks Rīga 37:32
2018-12-15, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports 35:29
2018-12-15, 16:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 28:25
2018-12-16, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Ogre

Visas spēles

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2018-08-24, 19:00 Aizkraukle Rīgas čempionāts Skrīveri/Aizkraukle HK Ogre 17:30
2018-08-26, 17:00 ASK, Rīga Rīgas čempionāts ASK/LSPA Skrīveri/Aizkraukle 31:27
2018-08-29, 19:00 Ogre Rīgas čempionāts HK Ogre ASK/LSPA 37:25
2018-09-01, 13:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Dobeles Tenax ASK/LSPA 31:22
2018-09-01, 15:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Celtnieks Rīga HK Ogre 34:28
2018-09-02, 13:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts HK Ogre ASK/LSPA 31:30
2018-09-02, 15:00 RTDP, Rīga Rīgas čempionāts Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 28:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-08, 16:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga SK Latgols 30:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-08, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Ogre 31:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-09, 14:00 Vaiņode SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz HK Vaiņode 29:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-09, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Jūrmalas Sports 24:30 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-15, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols MSĢ/LAT-Hertz 30:22
2018-09-15, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Dobeles Tenax 21:36
2018-09-15, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode ASK/LSPA 35:28 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-15, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre Celtnieks Rīga 29:35 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-16, 14:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax HK Vaiņode 46:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-16, 15:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Riihimaen Cocks (FIN) 23:40
2018-09-19, 17:00 Zaporožje Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Minskas SKA (BLR) 32:26
2018-09-19, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Jūrmalas Sports 41:21
2018-09-20, 19:30 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz ASK/LSPA 29:22 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-21, 20:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA 31:15
2018-09-22, 12:30 ASK Virslīga sievietēm LAT-2002/REIR Dobele LSPA 29:38
2018-09-22, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Ogre 28:24
2018-09-23, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Celtnieks Rīga 25:37 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-23, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Dobeles Tenax 23:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-27, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre MSĢ/LAT-Hertz 27:30
2018-09-28, 19:30 Salaspils Virslīga sievietēm LAT-2002/REIR Dobele Salaspils SS 36:38
2018-09-29, 14:00 Klaipēda Baltijas līga Klaipēdas Dragunas (LTU) HC Kehra (EST) 30:18
2018-09-29, 17:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax HC Tallinn (EST) 36:26
2018-09-29, 20:00 Salaspils Baltijas līga Celtnieks Rīga Viljandi HC (EST) 26:22
2018-09-30, 14:00 Dobele Baltijas līga Dobeles Tenax Viljandi HC (EST) 31:26
2018-09-30, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) VHC Sviesa (LTU) 26:30
2018-09-30, 15:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports SK Latgols 29:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-30, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) HC Kehra (EST) 33:24
2018-09-30, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga HC Tallinn (EST) 26:33 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-09-30, 19:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA 25:17
2018-10-03, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Ulbroka SK 24:22
2018-10-03, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga ASK/LSPA 38:24
2018-10-06, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Jūrmalas Sports-2 29:29
2018-10-06, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LAT-2002/REIR Dobele 42:27
2018-10-06, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax MSĢ/LAT-Hertz 42:24
2018-10-06, 17:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Dobele/Tērvete 37:20
2018-10-06, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre Jūrmalas Sports 31:20
2018-10-07, 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Skrīveri/Aizkraukle 31:42
2018-10-07, 13:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LAT-2002/REIR Dobele 36:27
2018-10-07, 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols 29:26
2018-10-07, 17:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Vaiņode 52:33
2018-10-09, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM ONSC/HK Ogre 26:29
2018-10-10, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga MSĢ/LAT-Hertz 38:26
2018-10-10, 19:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Jūrmalas Sports-2 22:19
2018-10-11, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre ASK/LSPA 35:27
2018-10-13, 12:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Vaiņode 37:28
2018-10-13, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols 24:19
2018-10-13, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Dobeles Tenax 24:30
2018-10-13, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Skrīveri/Aizkraukle 29:33
2018-10-13, 20:00 Salaspils sporta nams EHF Izaicinājuma kauss Celtnieks Rīga Holon Yuvalim 33:31 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-10-14, 13:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols HK Vaiņode 34:30
2018-10-14, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK RPI-Seniori 27:28
2018-10-14, 18:00 Salaspils sporta nams EHF Izaicinājuma kauss Celtnieks Rīga Holon Yuvalim 25:29 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-10-16, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS 31:30
2018-10-17, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Ulbroka SK 24:32
2018-10-18, 19:30 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz Jūrmalas Sports 35:32
2018-10-20, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Salaspils/Mērnieks ZM 33:22
2018-10-20, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre SK Latgols juniori 20:29
2018-10-20, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols 40:27
2018-10-20, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Dobele/Tērvete 34:24
2018-10-21, 14:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode HK Ogre 29:28
2018-10-21, 14:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Celtnieks Rīga 40:34 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-10-21, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA SK Latgols 27:31
2018-10-24, 21:15 Maribora 2020.G. EČ kvalifikācija Slovēnija Latvija 27:21
2018-10-25, 20:30 Sittard 2020.G. EČ kvalifikācija Nīderlande Igaunija 35:25
2018-10-28, 15:10 Valmiera 2020.G. EČ kvalifikācija Latvija Nīderlande 29:25
2018-10-28, 19:30 Tallinn 2020.G. EČ kvalifikācija Igaunija Slovēnija 20:31
2018-11-01, 19:30 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre Dobeles Tenax 31:32
2018-11-02, 19:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode MSĢ/LAT-Hertz 24:31
2018-11-03, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports ASK/LSPA 34:32
2018-11-03, 13:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils SS 34:23 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-11-03, 15:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori RPI-Seniori 32:34
2018-11-03, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Celtnieks Rīga 29:38
2018-11-03, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Ulbroka SK 22:25
2018-11-03, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle ONSC/HK Ogre 32:27
2018-11-04, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Vaiņode 30:32 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-11-04, 17:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LAT-2002/REIR Dobele 33:28
2018-11-04, 18:30 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Jūrmalas Sports-2 27:26
2018-11-07, 19:30 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga HK Ogre 33:28
2018-11-07, 19:30 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax Jūrmalas Sports 38:26
2018-11-08, 19:30 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Dobele/Tērvete 28:18
2018-11-09, 19:00 Kehra Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) HC Kehra (EST) 33:22
2018-11-09, 19:00 Klaipēda Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 27:23
2018-11-10, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA LAT-2002/REIR Dobele 36:24
2018-11-10, 14:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Celtnieks Rīga 32:29
2018-11-10, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Skrīveri/Aizkraukle 23:28
2018-11-10, 15:00 Tallina Baltijas līga HC Tallinn (EST) Viljandi HC (EST) 30:18
2018-11-10, 16:00 Polva Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Polva Serviti (EST) 28:19
2018-11-10, 17:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Dobeles Tenax 27:27
2018-11-11, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Salaspils/Mērnieks ZM 36:25
2018-11-11, 14:00 Kauņa Baltijas līga Kauņas Granitas (LTU) Celtnieks Rīga 23:25
2018-11-11, 14:00 Viļņa Baltijas līga VHC Sviesa (LTU) Dobeles Tenax 36:30
2018-11-11, 14:00 Klaipēda Baltijas līga ZTR Zaporozhye (UKR) Klaipēdas Dragunas (LTU) 25:29
2018-11-11, 16:00 Polva Baltijas līga Minskas SKA (BLR) Polva Serviti (EST) 31:25
2018-11-14, 20:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA MSĢ/LAT-Hertz 25:34
2018-11-15, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports Celtnieks Rīga 28:28
2018-11-17, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Dobeles Tenax 28:47
2018-11-17, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre SK Latgols 23:16 Video translāciju spēļu kalendārs
2018-11-19, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 SK Latgols juniori 22:32
2018-11-21, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre RPI-Seniori 24:26
2018-11-22, 19:30 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz HK Ogre 26:30
2018-11-24, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA 17:24
2018-11-24, 17:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols Jūrmalas Sports 36:31
2018-11-25, 14:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax ASK/LSPA 35:24
2018-11-25, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK SK Latgols juniori 26:37
2018-11-25, 15:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Salaspils/Mērnieks ZM 25:26
2018-11-29, 19:30 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz Dobeles Tenax 31:47
2018-12-01, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS 26:29
2018-12-01, 13:00 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports HK Ogre 21:32
2018-12-01, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/REIR Dobele SK Latgols 38:42
2018-12-01, 15:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 ONSC/HK Ogre 31:31
2018-12-01, 17:00 Dobele SynotTip Virslīga Dobeles Tenax SK Latgols 46:30
2018-12-02, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode SK Latgols 20:21
2018-12-02, 13:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/REIR Dobele Jēkabpils SS 22:32
2018-12-02, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Salaspils/Mērnieks ZM 40:36
2018-12-02, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Skrīveri/Aizkraukle 30:30
2018-12-02, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS 29:24
2018-12-02, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA Celtnieks Rīga 29:35
2018-12-05, 19:30 Kauguri SynotTip Virslīga Jūrmalas Sports MSĢ/LAT-Hertz 27:27
2018-12-07, 18:00 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz SK Latgols 28:31
2018-12-08, 14:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Jūrmalas Sports-2 25:24
2018-12-08, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Dobele/Tērvete 27:34
2018-12-08, 15:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) ZTR Zaporozhye (UKR) 22:28
2018-12-08, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) Minskas SKA (BLR) 24:28
2018-12-08, 16:00 Tallina Baltijas līga HC Tallinn (EST) VHC Sviesa (LTU) 27:22
2018-12-08, 16:00 Polva Baltijas līga Polva Serviti (EST) Klaipēdas Dragunas (LTU) 24:26
2018-12-08, 16:00 RTDP, Rīga Baltijas līga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 28:30
2018-12-08, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS 38:23
2018-12-08, 18:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) Kauņas Granitas (LTU) 24:28
2018-12-08, 19:00 Ogre SynotTip Virslīga HK Ogre HK Vaiņode 29:27
2018-12-09, 13:00 Viljandi Baltijas līga Viljandi HC (EST) VHC Sviesa (LTU) 20:29
2018-12-09, 15:00 Ludza SynotTip Virslīga SK Latgols ASK/LSPA 39:25
2018-12-09, 15:00 Rīhimaki Baltijas līga Riihimaen Cocks (FIN) Minskas SKA (BLR) 28:31
2018-12-09, 16:00 Kehra Baltijas līga HC Kehra (EST) ZTR Zaporozhye (UKR) 19:31
2018-12-09, 16:00 Tallina Baltijas līga HC Tallinn (EST) Kauņas Granitas (LTU) 26:20
2018-12-09, 17:00 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils SS 24:28
2018-12-13, 19:30 Murjāņi SynotTip Virslīga MSĢ/LAT-Hertz Celtnieks Rīga 37:32
2018-12-15, 13:00 Vaiņode SynotTip Virslīga HK Vaiņode Jūrmalas Sports 35:29
2018-12-15, 16:00 RTDP, Rīga SynotTip Virslīga Celtnieks Rīga Dobeles Tenax 28:25
2018-12-16, 17:00 ASK, Rīga SynotTip Virslīga ASK/LSPA HK Ogre
2018-12-27, 18:00 Elektrum OC Rīgas Domes kauss 2018 Ukraina Ēģipte Video translāciju spēļu kalendārs
2018-12-27, 20:00 Elektrum OC Rīgas Domes kauss 2018 Latvija Beļģija Video translāciju spēļu kalendārs
2018-12-28, 18:00 Elektrum OC Rīgas Domes kauss 2018 Ēģipte Beļģija Video translāciju spēļu kalendārs
2018-12-28, 20:00 Elektrum OC Rīgas Domes kauss 2018 Latvija Ukraina Video translāciju spēļu kalendārs
2018-12-29, 10:00 Elektrum OC Rīgas Domes kauss 2018 Beļģija Ukraina Video translāciju spēļu kalendārs
2018-12-29, 12:00 Elektrum OC Rīgas Domes kauss 2018 Latvija Ēģipte Video translāciju spēļu kalendārs
2019-01-12, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Jēkabpils SS
2019-01-13, 13:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS SK Latgols
2019-01-19, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LSPA
2019-01-19, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete SK Latgols juniori
2019-01-19, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Salaspils/Mērnieks ZM
2019-01-20, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK ONSC/HK Ogre
2019-01-23, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 RPI-Seniori
2019-01-26, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA Salaspils SS
2019-01-26, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS LAT-2002/REIR Dobele
2019-01-27, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LAT-2002/REIR Dobele
2019-01-30, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Salaspils/Mērnieks ZM
2019-01-30, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Dobele/Tērvete
2019-02-02, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori Ulbroka SK
2019-02-02, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle SK Latgols juniori
2019-02-03, 11:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LSPA
2019-02-09, 11:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM RPI-Seniori
2019-02-09, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA SK Latgols
2019-02-09, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori ONSC/HK Ogre
2019-02-09, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS Salaspils SS
2019-02-09, 17:00 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete Skrīveri/Aizkraukle
2019-02-10, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Jūrmalas Sports-2
2019-02-12, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS Jēkabpils SS
2019-02-13, 19:30 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Salaspils/Mērnieks ZM
2019-02-16, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori SK Latgols juniori
2019-02-16, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols LSPA
2019-02-16, 16:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Skrīveri/Aizkraukle
2019-02-17, 14:00 Ulbroka 1. līga vīriešiem Ulbroka SK Dobele/Tērvete
2019-02-23, 12:30 ASK, Rīga Virslīga sievietēm LSPA LAT-2002/REIR Dobele
2019-02-24, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Jēkabpils SS
2019-02-26, 20:00 Salaspils Virslīga sievietēm Salaspils SS LAT-2002/REIR Dobele
2019-02-27, 19:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete ONSC/HK Ogre
2019-03-01, 20:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/REIR Dobele Salaspils SS
2019-03-02, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Jūrmalas Sports-2
2019-03-02, 13:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM SK Latgols juniori
2019-03-02, 17:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/REIR Dobele LSPA
2019-03-02, 17:00 Jēkabpils Virslīga sievietēm Jēkabpils SS SK Latgols
2019-03-02, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle RPI-Seniori
2019-03-05, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Ulbroka SK
2019-03-09, 14:30 ASK, Rīga 1. līga vīriešiem RPI-Seniori ONSC/HK Ogre
2019-03-09, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/REIR Dobele SK Latgols
2019-03-09, 19:00 Aizkraukle 1. līga vīriešiem Skrīveri/Aizkraukle Ulbroka SK
2019-03-10, 13:00 Ludza 1. līga vīriešiem SK Latgols juniori Ulbroka SK
2019-03-10, 15:00 Dobele Virslīga sievietēm LAT-2002/REIR Dobele Jēkabpils SS
2019-03-10, 15:00 Ludza Virslīga sievietēm SK Latgols Salaspils SS
2019-03-12, 20:00 Salaspils 1. līga vīriešiem Salaspils/Mērnieks ZM Dobele/Tērvete
2019-03-13, 19:00 Ogre 1. līga vīriešiem ONSC/HK Ogre Jūrmalas Sports-2
2019-03-16, 13:00 Kauguri 1. līga vīriešiem Jūrmalas Sports-2 Skrīveri/Aizkraukle
2019-03-20, 19:30 Dobele 1. līga vīriešiem Dobele/Tērvete RPI-Seniori
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg