Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2015-11-07, 13:00 Ludza D grupa, jaunieši Olaine Skrīveri 0:10
2015-11-07, 14:00 Ludza D grupa, jaunieši Ludza Ogres SC 48:8
2015-11-07, 15:00 Ludza D grupa, jaunieši Jūrmala Skrīveri 21:14
2015-11-07, 16:00 Salaspils D grupa, jaunieši Salaspils SS Dobeles SS 9:16
2015-11-07, 16:00 Ludza D grupa, jaunieši Ogres SC Olaine 18:22
2015-11-07, 17:00 Salaspils D grupa, jaunieši Ulbrokas SK Vaiņode 17:13
2015-11-07, 17:00 Ludza D grupa, jaunieši Ludza Jūrmala 28:19
2015-11-07, 18:00 Salaspils D grupa, jaunieši Dobeles SS Vangaži 33:7
2015-11-07, 19:00 Salaspils D grupa, jaunieši Ulbrokas SK Salaspils SS 30:13
2015-11-07, 20:00 Salaspils D grupa, jaunieši Vaiņode Vangaži 39:15
2015-11-08, 09:00 Ludza D grupa, jaunieši Jūrmala Olaine 28:15
2015-11-08, 10:00 Salaspils D grupa, jaunieši Salaspils SS Vaiņode 10:20
2015-11-08, 10:00 Ludza D grupa, jaunieši Ludza Skrīveri 27:19
2015-11-08, 11:00 Salaspils D grupa, jaunieši Dobeles SS Ulbrokas SK 19:19
2015-11-08, 11:00 Ludza D grupa, jaunieši Jūrmala Ogres SC 36:7
2015-11-08, 12:00 Salaspils D grupa, jaunieši Vangaži Salaspils SS 17:21
2015-11-08, 13:00 Salaspils D grupa, jaunieši Vaiņode Dobeles SS 12:24
2015-11-08, 14:00 Salaspils D grupa, jaunieši Vangaži Ulbrokas SK 9:23
2015-11-08, 14:30 Ludza D grupa, jaunieši Ludza Olaine 36:17
2015-11-08, 15:30 Ludza D grupa, jaunieši Skrīveri Ogres SC 27:16
2016-01-23, 13:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Olaine Skrīveri 25:40
2016-01-23, 14:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Ludza Ogres SC 37:8
2016-01-23, 15:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Jūrmala Skrīveri 31:17
2016-01-23, 16:00 Salaspils D grupa, jaunieši Salaspils SS Dobeles SS 18:16
2016-01-23, 16:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Ogres SC Olaine 9:32
2016-01-23, 17:00 Salaspils D grupa, jaunieši Ulbrokas SK Vaiņode 21:15
2016-01-23, 17:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Ludza Jūrmala 20:13
2016-01-23, 18:00 Salaspils D grupa, jaunieši Dobeles SS Vangaži 36:8
2016-01-23, 19:00 Salaspils D grupa, jaunieši Ulbrokas SK Salaspils SS 20:14
2016-01-23, 20:00 Salaspils D grupa, jaunieši Vaiņode Vangaži 32:13
2016-01-24, 10:00 Salaspils D grupa, jaunieši Salaspils SS Vaiņode 18:23
2016-01-24, 10:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Jūrmala Olaine 35:6
2016-01-24, 11:00 Salaspils D grupa, jaunieši Dobeles SS Ulbrokas SK 29:20
2016-01-24, 11:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Ludza Skrīveri 34:8
2016-01-24, 12:00 Salaspils D grupa, jaunieši Vangaži Salaspils SS 15:35
2016-01-24, 12:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Jūrmala Ogres SC 36:5
2016-01-24, 13:00 Salaspils D grupa, jaunieši Vaiņode Dobeles SS 11:29
2016-01-24, 13:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Ludza Olaine 35:13
2016-01-24, 14:00 Salaspils D grupa, jaunieši Vangaži Ulbrokas SK 11:29
2016-01-24, 14:00 Aizkraukle D grupa, jaunieši Skrīveri Ogres SC 33:13
2016-05-14, 12:00 Vaiņode D grupa, jaunieši Vaiņode Salaspils SS 13:7
2016-05-14, 13:00 Vaiņode D grupa, jaunieši Vangaži Skrīveri 15:26
2016-05-14, 14:00 Vaiņode D grupa, jaunieši Olaine Ogres SC 14:14
2016-05-14, 15:00 Vaiņode D grupa, jaunieši Vaiņode Vangaži 24:11
2016-05-14, 16:00 Vaiņode D grupa, jaunieši Ogres SC Skrīveri 10:19
2016-05-14, 17:00 Vaiņode D grupa, jaunieši Olaine Salaspils SS 8:15
2016-05-14, 18:00 Ludza D grupa, jaunieši Ulbrokas SK Ludza 21:29
2016-05-14, 18:00 Vaiņode D grupa, jaunieši Vaiņode Skrīveri 21:13
2016-05-14, 19:00 Ludza D grupa, jaunieši Dobeles SS Jūrmala 16:14
2016-05-14, 19:00 Vaiņode D grupa, jaunieši Salaspils SS Ogres SC 23:8
2016-05-14, 20:00 Ludza D grupa, jaunieši Ulbrokas SK Dobeles SS 24:21
2016-05-15, 09:00 Ludza D grupa, jaunieši Ludza Jūrmala 20:11
2016-05-15, 09:30 Vaiņode D grupa, jaunieši Olaine Vangaži 18:19
2016-05-15, 10:00 Ludza D grupa, jaunieši Ulbrokas SK Jūrmala 19:18
2016-05-15, 10:30 Vaiņode D grupa, jaunieši Vaiņode Ogres SC 19:5
2016-05-15, 11:00 Ludza D grupa, jaunieši Dobeles SS Ludza 13:21
2016-05-15, 11:30 Vaiņode D grupa, jaunieši Salaspils SS Skrīveri 19:17
2016-05-15, 12:30 Vaiņode D grupa, jaunieši Vaiņode Olaine 23:6
2016-05-15, 13:30 Vaiņode D grupa, jaunieši Ogres SC Vangaži 12:12
2016-05-15, 14:30 Vaiņode D grupa, jaunieši Skrīveri Olaine 32:14
2016-05-15, 15:30 Vaiņode D grupa, jaunieši Salaspils SS Vangaži 25:7
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg