Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Spēļu kalendārs

Kad Vieta Turnīrs Komanda a Komanda b
2014-12-13, 09:00 Ogre D1 grupa, jaunieši Ogres SC Stopiņi 6:19
2014-12-13, 09:45 Ogre D1 grupa, jaunieši Salaspils SS Celtnieks (Vangaži) 17:8
2014-12-13, 10:00 Dobele D1 grupa, jaunieši Auce Dobeles SS 4:21
2014-12-13, 10:30 Ogre D1 grupa, jaunieši Ludza Skrīveri 28:11
2014-12-13, 10:40 Dobele D1 grupa, jaunieši Olaine Jūrmalas SS 7:17
2014-12-13, 11:15 Ogre D1 grupa, jaunieši Ogres SC Salaspils SS 5:23
2014-12-13, 12:00 Ogre D1 grupa, jaunieši Celtnieks (Vangaži) Ludza 7:27
2014-12-13, 12:00 Dobele D1 grupa, jaunieši Vaiņode Auce 19:7
2014-12-13, 12:45 Ogre D1 grupa, jaunieši Stopiņi Skrīveri 16:7
2014-12-13, 13:20 Dobele D1 grupa, jaunieši Dobeles SS Olaine 23:15
2014-12-13, 13:30 Ogre D1 grupa, jaunieši Ludza Ogres SC 27:6
2014-12-13, 14:15 Ogre D1 grupa, jaunieši Skrīveri Celtnieks (Vangaži) 20:14
2014-12-13, 14:40 Dobele D1 grupa, jaunieši Vaiņode Jūrmalas SS 8:11
2014-12-13, 15:00 Ogre D1 grupa, jaunieši Salaspils SS Stopiņi 16:22
2014-12-14, 09:00 Ogre D1 grupa, jaunieši Salaspils SS Ludza 11:20
2014-12-14, 09:40 Dobele D1 grupa, jaunieši Jūrmalas SS Dobeles SS 12:7
2014-12-14, 09:45 Ogre D1 grupa, jaunieši Ogres SC Skrīveri 11:20
2014-12-14, 11:00 Ogre D1 grupa, jaunieši Skrīveri Salaspils SS 14:15
2014-12-14, 11:00 Dobele D1 grupa, jaunieši Olaine Vaiņode 13:7
2014-12-14, 12:15 Ogre D1 grupa, jaunieši Celtnieks (Vangaži) Ogres SC 13:10
2014-12-14, 12:20 Dobele D1 grupa, jaunieši Jūrmalas SS Auce 21:6
2014-12-14, 13:00 Dobele D1 grupa, jaunieši Dobeles SS Vaiņode 15:8
2014-12-14, 14:20 Dobele D1 grupa, jaunieši Auce Olaine 9:20
2014-12-15, 17:00 Inčukalns D1 grupa, jaunieši Stopiņi Celtnieks (Vangaži) 16:11
2014-12-21, Ludza D1 grupa, jaunieši Ludza Stopiņi 10:0
2015-04-18, Salaspils D1 grupa, jaunieši Skrīveri Celtnieks (Vangaži) 10:0
2015-04-18, Salaspils D1 grupa, jaunieši Celtnieks (Vangaži) Ogres SC 0:10
2015-04-18, Salaspils D1 grupa, jaunieši Celtnieks (Vangaži) Salaspils SS 0:10
2015-04-18, Salaspils D1 grupa, jaunieši Auce Celtnieks (Vangaži) 10:0
2015-04-18, 10:00 Salaspils D1 grupa, jaunieši Salaspils SS Ogres SC 15:3
2015-04-18, 10:45 Salaspils D1 grupa, jaunieši Auce Olaine 9:18
2015-04-18, 11:30 Salaspils D1 grupa, jaunieši Salaspils SS Vaiņode 3:14
2015-04-18, 12:15 Salaspils D1 grupa, jaunieši Skrīveri Olaine 23:19
2015-04-18, 13:00 Dobele D1 grupa, jaunieši Stopiņi Jūrmalas SS 16:11
2015-04-18, 13:00 Salaspils D1 grupa, jaunieši Vaiņode Auce 24:4
2015-04-18, 13:40 Dobele D1 grupa, jaunieši Ludza Dobeles SS 24:16
2015-04-18, 13:45 Salaspils D1 grupa, jaunieši Ogres SC Olaine 9:29
2015-04-18, 14:20 Dobele D1 grupa, jaunieši Dobeles SS Jūrmalas SS 15:13
2015-04-18, 14:30 Salaspils D1 grupa, jaunieši Vaiņode Skrīveri 25:17
2015-04-18, 15:00 Dobele D1 grupa, jaunieši Ludza Stopiņi 21:14
2015-04-19, Salaspils D1 grupa, jaunieši Olaine Celtnieks (Vangaži) 10:0
2015-04-19, Salaspils D1 grupa, jaunieši Celtnieks (Vangaži) Vaiņode 0:10
2015-04-19, 09:00 Salaspils D1 grupa, jaunieši Salaspils SS Skrīveri 19:26
2015-04-19, 09:45 Salaspils D1 grupa, jaunieši Vaiņode Ogres SC 29:3
2015-04-19, 10:00 Dobele D1 grupa, jaunieši Jūrmalas SS Ludza 12:18
2015-04-19, 10:30 Salaspils D1 grupa, jaunieši Auce Salaspils SS 4:15
2015-04-19, 10:40 Dobele D1 grupa, jaunieši Stopiņi Dobeles SS 19:12
2015-04-19, 11:15 Salaspils D1 grupa, jaunieši Ogres SC Skrīveri 15:27
2015-04-19, 12:00 Salaspils D1 grupa, jaunieši Olaine Vaiņode 13:26
2015-04-19, 12:45 Salaspils D1 grupa, jaunieši Skrīveri Auce 21:10
2015-04-19, 13:30 Salaspils D1 grupa, jaunieši Olaine Salaspils SS 16:20
2015-04-19, 14:15 Salaspils D1 grupa, jaunieši Ogres SC Auce 4:23
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Skrīveri Celtnieks (Vangaži) 10:0
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Celtnieks (Vangaži) Ogres SC 0:10
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Celtnieks (Vangaži) Salaspils SS 0:10
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Olaine Celtnieks (Vangaži) 10:0
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Celtnieks (Vangaži) Vaiņode 0:10
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Vaiņode Auce 10:0
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Auce Olaine 0:10
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Skrīveri Auce 10:0
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Auce Salaspils SS 0:10
2015-05-09, Salaspils D1 grupa, jaunieši Ogres SC Auce 10:0
2015-05-09, 10:00 Salaspils D1 grupa, jaunieši Salaspils SS Ogres SC 16:5
2015-05-09, 10:45 Salaspils D1 grupa, jaunieši Skrīveri Olaine 28:20
2015-05-09, 11:30 Salaspils D1 grupa, jaunieši Salaspils SS Vaiņode 12:17
2015-05-09, 12:45 Salaspils D1 grupa, jaunieši Ogres SC Olaine 3:19
2015-05-09, 13:15 Salaspils D1 grupa, jaunieši Vaiņode Skrīveri 17:19
2015-05-09, 14:00 Ludza D1 grupa, jaunieši Ludza Stopiņi 15:10
2015-05-09, 14:00 Salaspils D1 grupa, jaunieši Olaine Salaspils SS 19:18
2015-05-09, 14:40 Ludza D1 grupa, jaunieši Dobeles SS Jūrmalas SS 12:10
2015-05-09, 14:45 Salaspils D1 grupa, jaunieši Ogres SC Skrīveri 7:28
2015-05-09, 16:00 Ludza D1 grupa, jaunieši Stopiņi Jūrmalas SS 20:13
2015-05-09, 16:40 Ludza D1 grupa, jaunieši Ludza Dobeles SS 21:10
2015-05-10, 09:00 Ludza D1 grupa, jaunieši Stopiņi Dobeles SS 12:9
2015-05-10, 09:30 Salaspils D1 grupa, jaunieši Olaine Vaiņode 16:21
2015-05-10, 09:40 Ludza D1 grupa, jaunieši Jūrmalas SS Ludza 6:17
2015-05-10, 10:15 Salaspils D1 grupa, jaunieši Salaspils SS Skrīveri 10:16
2015-05-10, 11:00 Salaspils D1 grupa, jaunieši Vaiņode Ogres SC 12:9
  • IZM2.jpg
  • LSFP
  • LOK
  • Latvijas Valsts Meži.jpg
  • Venden
  • hertzlv.jpg
  • virsia.jpg
  • baltatour.jpg
  • krio.png
  • SportaCentrs
  • Days Hotel
  • Žurnāls Sports
  • IBNC.jpg
  • EHF.png
  • IHF
  • Olaine
  • Dobele
  • Auce
  • Stopiņi
  • Inčukalns
  • Skrīveri
  • Ogre
  • Priekule
  • Jūrmala
  • Rīga
  • jekabpils.jpg
  • salaspils_logo_cmyk.jpg
  • 10608.jpg.png
  • lkssa.jpg
  • molten.jpg
  • 16589.jpg
  • LRiga.jpg