Latvijas Handbola federācija YouTubeTwitterDraugiemFacebookInstagram

Salaspils ielu handbolā uzvar Krapika spēks, Vampires, Peļuki un Greek

2016-09-05

3. septembrī Salaspilī norisinājās ikgadējās jauniešu sporta spēles "Sports vieno Salaspilī", kuru ietvaros norisinājās arī ielu handbols.

Handbolu pārstāvēja Salaspils sporta biedrība "VS SPORTS", kas organizēja šīs sezonas pirmo un vienīgo ielu handbola turnīru. Sacensībās varēja piedalīties visi interesenti vecumā no 13 gadiem līdz 16, kā arī pieaugušo konkurencē.

Meiteņu (13.-16.g.v.) kategorijā savu dalību apstiprināja trīs komandas: "Unicorns", "Vampires" un "IAAA!", sievietēm (17+ g.v.) arī startēja trīs komandas – "Olaines dīvas", "Krapika spēks" un "Saļix". Savukārt zēnu (13.-16.g.v.) konkurencē piedalījās "Lāčuki" un "Peļuki", bet vīriešiem (17+ g.v.) par uzvaru cīnījās "Vēl1Vajag", "Saļiks" un "Greek".

Spēles tika aizvadītas divos puslaikos pa astoņām minūtēm, katrā no puslaikiem rezultātu skaitot atsevišķi. Visas meiteņu un sieviešu komandas sākotnēji izspēlēja apļa turnīru, aizvadot piecas spēles katra. Izkristalizējoties divām stiprākām sieviešu un meiteņu vienībām.

Jaunietēm finālā satikās "Vampires" un "Unicorns". Spēles rezultāts 1:1 (24:23). Sievietēm finālā "Krapika spēks" apspēlēja "Saļix" komandu ar 2:0 (31:14).

Zēnu un vīriešu kategorijās spēļu izspēle bija pēc līdzīga principa, sākumā visas piecas komandas izspēlēja apļa turnīru, aizvadot pa četrām spēlēm, tādā veidā nosakot stiprāko komandu. Par to kļuva "Greek", kuras sastāvā bija arī divi spēlētāji, kas pielaikojuši Latvijas izlases formu – Artis Kurmēns un Raitis Puriņš. "Greek" visās spēlēs guva pārliecinošus panākumus – 2:0 (31:10) pret "Lāčukiem", 2:0 "(40:17) pret "Saļiku", 2:0 (39:12) pret "Vēl1Vajag" un 2:0 (31:13) arī pret "Peļukiem".

Vīriešiem cīņā par otro vietu "Saļiks" izrādījās pārāks par "Vēl1Vajag", bet zēniem "Peļuki" pārspēja "Lāčukus" (1:1/22:17).

Turnīra laikā norisinājās arī precizitātes metienu konkurss, kurā pie sporta biedrības "VS SPORTS" un Salaspils sporta klubu apvienības "AKO SPORTS" balvām tika Anna Kostjuka, Viktorija Žagare un Margarita Bičeka.

Jaunietes
1. Vampires (Anastasija Maksimova, Adriāna Balašova, Beāte Zaščinska, Arina Šarapova)
2. Unicorns
3. IAAA!

Sievietes
1. Krapika spēks (Diāna Golubeva, Gunta Trubače, Linda Borisanova, Renāte Salmane, Dace Potapova)
2. Saļix
3. Olaines dīvas

Jaunieši:
1. Peļuki (Rihards Poļiščuks, Valdis Valaimis, Armands Cunskis, Ralfs Vēveris, Artūrs Lejiņš)
2. Lāčuki

Vīrieši
1. Greek (Raitis Puriņš, Edgars Ikstens, Rolands Naglis, Artis Kurmēns)
2.Saļiks
3. Vēl1Vajag

Visas komandas tika apbalvotas ar medaļām, salduma balvām un vērtīgākie spēlētāji tika pie piemiņas t-krekliem. Vīriešiem par vērtīgākajiem (MVP) tika atzīti Žanis Malahovs un Artis Kurmēns, sievietēm Nadežda Juraite, zēniem Arūrs Ozerskis, bet meitenēm – Poļina Razumovska.

Turnīra organizatore Jūlija Šamricka pateicas visiem dalībniekiem par aktivitāti, pozitīvismu un dalību turnīrā.