SynotTip Virslīgā svētdiena bez pārsteigumiem

19.10.2019 21:00

Svētdien SynotTip handbola Virslīgā notika uzreiz trīs spēles, kurās handbola cienītāji lielus pārsteigumus nesagaidīja, pie uzvarām tiekot “Tenax Dobele”,  “Vaiņodes” un Ludzas “Latgols” komandām.

Ceturto uzvaru četrās spēlēs izcīnīja pagājušās sezonas čempione “Tenax Dobele”, kas viesojās pie “Jūrmalas Sports” handbolistiem. Ņikitas Pančenko divi vārti mača ievadā Dobelei ļāva iegūt 3:1 pārsvaru. “Tenax Dobele” ierasti pārliecinoši spēlēja uzbrukumā, bet strādāja arī aizsardzība, kā rezultātā pēc 30 minūtēm Sandra Veršakova vadītā komanda bija vadībā ar komfortablu 16:11.

Mača otrajā puslaikā laukumā nekas būtiski nemainījās. “Tenax Dobele” bija laukumā meistarīgākā komanda, vēl vairāk palielinot savu pārsvaru un galarezultātā izcīnot drošu uzvaru ar 31:21. Rezultatīvākie uzvarētāju sastāvā ar septiņiem vārtiem bija Ņikita Pančenko un Nils Miķelsons. “Jūrmalas Sports” rindās četrus vārtus guva Dairis Adamaitis, bet pa trim pievienoja Edgars Korzāns, Uldis Zariņš un Edgars Grīnbergs.

Negaidīti graujošu uzvaru šodien izcīnīja “Vaiņodes” komanda, kas savā laukumā ar 18 vārtu pāŗsvaru sagrāva “ASK/LSPA” vienību – 40:22. “Vaiņodes” handbolisti visu izšķīra jau spēles pirmajā puslaikā, kurā pretiniekiem ļāva gūt tikai astoņus vārtus, kamēr paši uzbrukumā demonstrēja lielisku sniegumu – 24:8.

Pēc šāda spēles pirmā puslaika spēle kļuva līdzīgāka, taču skaidrs, ka nevienā brīdī vairs šaubu par uzvarētāju šajā mačā nebija. Ainārs Pāvils bija rezultatīvākais ar 12 vārtu guvumiem, kamēr desmit pievienoja Kristers Plūme. “ASK/LSPA” rindās Rihards Kristers Ozols izcēlās ar septiņiem vārtiem.

Trešo uzvaru piecās spēlēs izcīnīja Ludzas “Latgols” komanda, kas šovakar savā laukumā uzņēma Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT 2000”. “Latgols” jau mača ievadā lika noprast, ka viesiem šajā vakarā Ludzā iespēju būs maz. “MSĢ/LAT 2000” pirmajās desmit minūtēs guva tikai vienus vārtus, un ludzānieši iekrāja 6:1 handikapu.

Mača pirmajā puslaikā viesiem kopumā bija problēmas ar uzbrukumā, kā rezultātā 30 minūtes ar 15:8 noslēdza “Latgols”. “MSĢ/LAT 2000” neizdevās lauzt spēles gaitu, “Latgols” pilnībā visu kontrolēja un noslēgumā svinēja panākumu ar 29:21. Romans Borodkins šajā mačā izcēlās ar sešiem vārtiem, Robertam Rancānam un Raitim Novikovam šoreiz pa četriem. “MSĢ/LAT 2000” rindās trīs vārti Ričardam Juzupam, Markusam Jurševskim, Ritvaram Ernestam Gravam, Raulam Serafimovičam un Antonam Šuleiko.