“Tenax Dobele” gūst graujošu uzvaru Ogrē

28.02.2020 08:16

SynotTip handbola Virslīgā bez zaudējumiem spēlēt turpina valsts čempione "Tenax Dobele", kas viesos ar 40:26 apspēlēja "Ogres" handbolistus, tikai vēl vairāk nostiprinoties turnīra tabulas pirmajā pozīcijā.

"Tenax Dobele" spēles sākumā ātri ieguva divu trīs vārtu handikapu, bet puslaika noslēdzošajā daļā Dobeles handbolisti spēja veikt nelielu izrāvienu, kas 30 minūtes ļāva noslēgt ar sešu vārtu handikapu – 20:14.

Pēc pārtraukuma diskvalifikāciju saņēma Mārtiņš Dāvidnieks, un "Tenax" astoņu minūšu laikā savu pārsvaru palielināja līdz desmit vārtiem – 26:16. "Tenax" nekādus brīnumus šajā spēlē nepieļāva, vēl vairāk palielināja savu pārsvaru un galarezultātā izcīnīja uzvaru ar 40:26.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā kārtējo spēli bija Māris Veršakovs, kurš pret "Ogri" izcēlās ar astoņiem vārtu guvumiem, bet Kristiāns Pavļenko un Andis Ērmanis guva pa pieciem vārtiem. "Ogres" sastāvā ar pieciem vārtu guvumiem izcēlās Arvis Laganovskis.