Vaiņode gūst graujošu uzvaru Murjāņos

22.02.2020 19:57

Šovakar SynotTip handbola Virslīgā pie uzvaras tikt izdevās "Vaiņodei", kas otrā četrinieka ietvaros Murjāņos ar rezultatu 37:24 sagrāva Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu "MSĢ/LAT 2000".

"Vaiņode" mača ievadā labi darbojās aizsardzībā, kā rezultātā ātri vien ieguva divu vārtu handikapu, bet puslaika vidū viesiem uz tablo jau bija piecu vārtu handikaps – 10:5. Murjāņiem līdz galam neizdevās spēle ne uzbrukumā, ne aizsardzībā, un "Vaiņode" pirmajās 30 minūtēs bija ielikusi stabilus pamatus uzvarai visā spēlē (19:12).

Pēc pārtraukuma Vaiņodes handbolistiem bija nepieciešamas sešas minūtes, lai savu pārsvaru palielinātu līdz desmit vārtiem (25:15). Nekādi jautājumi par uzvarētāju šajā spēlē vairs neradās, un galarezultātā "Vaiņode" svinēja pat graujošu uzvaru ar 37:24.

Uzvarētāju sastāvā dominējošu sniegumu demonstrēja Oskars Pāvils, kurš pa vārtiem meta 16 reizes un pretinieku vārtsargu pārspēja 14 reizes. Matīss Mickus uzvarā pievienoja septiņus vārtus. Murjāņu sastāvā pa sešiem vārtiem guva Leno Daniels Kozlovskis un Rūdolfs Elferts.