“Vaiņode” izcīna šosezon ceturto uzvaru SynotTip Virslīgā

26.10.2019 21:00

Itin sekmīgi jauno SynotTip handbola Virslīgas sezonu turpina “Vaiņode”, kas šovakar guva jau ceturto uzvaru šajā sezonā, otrajā puslaikā salaužot “ASKLSPA” pretestību un svinot panākumu ar rezultātu 30:24.

Mača ievadā līdz 3:3 komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, taču tad sekoja “Vaiņodes” komandas trīs vārtu izrāviens – 6:3. Ja “Vaiņodei” uzbrukumā īpaši izcēlās Oskars Pāvils, tad “ASK/LSPA” viena izteikta līdera nebija, bet komanda rezultāta starpību vienalga spēja sadeldēt līdz 8:9.

Interesanti, ka uzreiz pēc tam tieši Oskars Pāvils guva divus vārtus pēc kārtas, un tieši ar viņu pirmajā puslaikā “ASK/LSPA” komanda aizsardzībā nespēja tikt. Situācija pēc 30 minūtēm mājiniekiem gan nebija bezcerīga, jo rezultāta tablo vēstīja vien 15:13 par labu “Vaiņodes” handbolistiem.

Otrā puslaika sākumdaļā pa diviem četrus vārtus viesu labā guva Ainārs un Oskars Pāvili, un viesi atkal ieguva nedaudz drošāku pārsvaru (19:15). “ASK/LSPA” vairs šajā spēlē ne reizi netika tuvāk par diviem vārtiem. “Vaiņode” mača izskaņā demonstrēja pārliecinošu sniegumu un galarezultātā pat izcīnīja pāŗliecinošu uzvaru ar 30:24.

Iepriekš jau pieminētais Oskars Pāvils bija labākais spēlētājs uzvarētāju sastāvā ar 14 gūtiem vārtiem. Deniss Pumpurs un Kristers Plūme guva pa četriem vārtiem. “ASK/LSPA” sastāvā šajā vakarā Rihards Kristers Ozols izcēlās sešas reizes, Andris Vītols guva piecus vārtus, bet Kristiāns Ingus Jonuška izcēlās četras reizes.