EHF Men's U18 Championship 2022

2021./2022. season

David Brestovac
11.03.2004
/
Dejan Mihajlovikj
17.06.2005
/
Mihael Totikj
17.05.2004
/
Nenad Belistojanoski
24.09.2004
/
Antonio Nikoloski
25.11.2004
/
Ivan Galevski
05.07.2004
/
Aleksandar Stojmenov
01.01.1970
/
Valentin Karasmanakis
14.01.2005
/
Tomislav Dimkovski
01.07.2004
/
Aleksandar Petkovski
24.05.2004
/
Dimitar Uzunchev
11.08.2005
/
Todor Uzunchev
09.10.2004
/
Slavcho Shuleski
22.08.2004
/
David Dimevski
21.06.2004
/
Andrej Stojanovski
21.08.2004
/
Mirche Kalajdjieski
09.03.2004
/
Mario Stojanovski
08.09.2004
/

Treneri un personāls:

Radoslav Stojanovikj
20.09.1978
Branislav Angelovski
21.02.1977
Naum Taneski
08.09.1976
Nebojsha Vasilevski
10.05.1991