Baltijas līgas ceturtdaļfināls: Vai Tenax Dobele spēs revanšēties Dragūnām un iekļūt finālčetriniekā?

23.03.2023 11:27

Jau šo sestdien, 25. martā, Baltijas Handbola līgā tiks noskaidroti pusfināla pāri. ZRHK Tenax Dobele otrā ceturtdaļfināla dueļa uzdevums ir ne tikai revanšēties ar Lietuvas HC Dragūnām, bet spēt izraut uzvaru ar vismaz četru vārtu pārsvaru, lai garantētu vietu fināla četriniekā.

Aizvadītajā sestdienā dobelniekiem tā arī visas spēles garumā neizdevās pārņemt spēles vadību, pārtraukumā dodoties ar 8:12. Lai gan HC Dragūnas komanda lielākoties turējās četru vārtu attālumā, ZRHK Tenax Dobele handbolistiem izdevās spēli noslēgt ar trīs vārtu deficītu – 21:24.

“Iepriekšējās sezonās esam ar Dragūnām spēlējuši. Arī vasarā nospēlējām pāris spēles gatavojoties, bet tās jau ir pavisam citas spēles. Pagājušās sestdienas kļūdas esam izanalizējuši un cītīgi gatavojamies nākamajai spēlei. Trīs vārti nav ne daudz, ne maz. Protams, spēli nesāksim no nulles, bet ar -3, tāpēc ceram uz skatītāju atbalstu, mājas sienām un komandas cīņassparu laukumā,” savu skatījumu par gaidāmo spēli izteica ZRHK Tenax Dobele treneris Sandris Veršakovs.

ZRHK Tenax Dobele spēlētājs Ņikita Pančenko: “Ir palikusi rūgtuma pēcgarša, jo braucām ar pārliecību ka uzvarēsim, bet spēle iegrozījās citādāk. Tagad mums ir video, kuru mēs analizējam, koncentrējoties uz spēli aizsardzībā. Daudziem no mums bija vāja precizitāte, tāpēc arī tāds rezultāts. Sestdien Dobelē rādīsim daudz labāku sniegumu un ceram tikt finālčetriniekā, kas mums ir galvenais mērķis šosezon.”

“Ne tikai mēs iznācām laukumā ne līdz galam gatavi, bet arī Klaipēdas komanda no 1. sekundes spēli sāka agresīvi un pārliecinoši. Tautas valodā runājot, dabūjām pa muti pirmajās 15 minūtēs. Par to uzslavas Klaipēdas komandai,” sacīja ZRHK Tenax Dobele spēlētājs Nils Aivis Miķelsons. “Lai arī spēle līdz galam neaizgāja nevienam no mūsu spēlētājiem, mājās pārvedām tikai -3. Tikai, jo pēc spēles ritējumā mierīgi varēja būt arī vairāk. Tā arī ir tā retā zelta maliņa no iepriekšējās spēles. Lai arī ielaidām vien 24 vārtus, kas mūsdienu handbolā ir maz, paši iemetām 21. Šķiet, kas nebijis mūsu komandai.”

“Otrajā spēlē centīsimies sakārtot komandas spēli kā aizsardzībā, tā uzbrukumā un esmu pārliecināts, ka otrreiz kas tāds neatkārtosies. Sestdien sagaidu pilnu zāli un lielisku atmosfēru, un aicinu visus uz Dobeli baudīt handbolu. No savas puses solam cīņu abos laukuma galos no pirmās līdz pēdējai minūtei,” par gaidāmo spēli papildina Miķelsons.

Vaicājot kādā sastāvā komanda dosies laukumā šo sestdien, treneris nosauc šādus spēlētājus – Ričards Juzups, Kristers Suharevs, Nils Kreicbergs, Rūdolfs Elferts, Kārlis Krūmiņš, Nils Aivis Miķelsons, Oskars Arājs, Linards Usāns, Oskars Bisenieks, Ņikita Pančenko, Kristers Plūme, Antons Šuleiko, Egils Politers, Artūrs Kuģis un Ritvars Putra.

Skatītāji, fani un atbalstītāji aicināti dobelniekus atbalstīt Dobeles Sporta centra tribīnēs 25. martā plkst. 16:00. Spēles pātraukumos skatītājus ar priekšnesumiem pārsteigs Latvijas Universitātes karsējmeiteņu komanda.